S.C. EKY SAM S.R.L. angajează inginer CFDP

84

EkySam SRL Târgu Frumos angajează Inginer CFDP pentru activitate în România.
Viitorul coleg trebuie să dețină următoarele aptitudini:

  • capacitate de decizie;
  • responsabilitate si disciplina;
  • autoinstruire, fermitate;
  • capacitate de analiza, gandire progresista, deschidere spre nou;
  • sa identifice si sa utilizeze orice mijloc posibil pentru realizarea obiectivelor;
    Este necesar sa detina cunostinte tehnice de specialitate, reglementari aplicabile, cunostinte PC.
    Pentru functia de Inginer CFDP, sunt necesare studii superioare de inginerie de drumuri cu experienta minima de 3 ani.
    Descrierea jobului
    Atributii pentru postul de INGINER CFDP:
  • analizează proiectele tehnice și identifică inadvertențele dintre partea scrisă și partea desenată.
  • organizarea punctului de lucru, comanda de materiale, necesar forta de munca, necesar utilaje si auto;
  • corespondenta cu persoanele implicate in desfasurarea proiectului, atat din cadrul firmei, cat si din celelalte parti implicate;
  • realizarea masuratorilor necesare privind intocmirea situatiilor de lucrari;
  • intocmirea documentelor necesare biroului tehnic privind cartea tehnica a constructiei.

Se ofera pachet salarial atractiv.
Necesar carnet de conducere categoria B.
Descrierea companiei
EKY SAM S.R.L. companie cu o vechime de peste 25 de ani în construcții de drumuri.

Calitatea este strategia primordială a businessului pentru că nu avem ce repara, facem bine totul de la început, cu paiune pentru drumuri!

Compania are implementat și certificat un sistem de management integrat Calitate-Mediu-SSO în conformitate cu cerințele standardelor ISO-9001, ISO-14001 și OHSAS-18001.

Ne recomandă seriozitatea cu care suntem cunoscuți, comportamentul onest față de clienți, furnizori, angajați și bănci, dar și față de consurență, ceea ce au făcut din noi un partener de încredere, dar și un concurent puternic.

Viziunea companiei: Să devenim cea mai importantă companie de construcții drumuri din Județul Iași și județele limitrofe Iașului.

Misiune: Să fim profesioniși în tot ceea ce facem, să oferim tot ce avem mai bun, să căutăm permanent cele mai bune soluții și tehnologii.