DAMAR PROIECT BRAȘOV ANGAJEAZĂ

45

SC DAMAR PROIECT SRL BRASOV companie specializata in servicii de proiectare, consultanta si asistenţă tehnică in domeniul infrastructurii de transport rutier si al constructiilor civile recruteaza – inginer proiectant cai ferate, drumuri si poduri (CFDP).

RESPONSABILITATI:

  • implicare in activitatea de proiectare pentru proiecte in sectorul drumurilor si podurilor;
  • colaborarea cu prestatorii de servicii geotehnice si topografice;
  • implicare in realizarea studiului de fezabilitate DALI;
  • analiza documentelor existente;
  • elaborarea proiectului tehnic;
  • elaborarea detaliilor de executie.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Absolvent studii superioare CFDP;
  • Experienta in activitatea de proiectare drumuri si poduri – 0-5 ani;
  • Cunoscator pachetul Office, Autocad si sau alte programe specifice gen ARD.
  • Carnet de conducere cat. B;
  • Simt al raspunderii, seriozitate, rezistenta la stres, respectarea termenelor limita.

BENEFICII: bonusuri de proiect, training în domeniu proiectării prin cursuri de AUTOCAD SI ARD oferite de societate. Pentru absolvenţi perioadă de acomodare plătită de 2-3 luni.