Road Vision SRL angajează Inginer Proiectant CFDP

51

Candidatul Ideal:
Studii superioare de specialitate în domeniu căi ferate, drumuri și poduri;
Cunostințe avansate în proiectarea lucrărilor de drumuri și poduri;
Minim 1 an experiență în proiectare drumuri și poduri;
Abilități de lucru atat individual cat și în echipa, auto-organizare;
Capacitate de analiză și sinteză, atenție la detalii, orientare spre respectarea termenelor limită și îndeplinirea obiectivelor;
Persoană responsabilă, flexibila, cu spirit de inițiativă.
Descrierea jobului:
Cunoașterea programelor Autocad, Civil 3D, ARD(sau similare), Office etc.
Întocmire documentății pentru obținerea avizelor și autorizațiilor de la instituțiile competente în vederea implementarii proiectului;
Elaborare proiecte de drumuri, platforme, poduri, respectiv planuri de situații, sectiuni transversale, profile, memorii tehnice, caiete de sarcini, liste de cantități etc. la fazele S.F, D.A.L.I, D.T.A.C, P.T.E etc.
Vizite la amplasamente, în diferite faze ale proiectului;
Ce oferim:
Salariu motivant funcție de experiență.
Se ofera bonusuri in functie de performanta.
Un mediu de lucru profesionist alături de o echipă dinamică, conditii bune de lucru .
Seriozitate din partea angajatorului. Telefon: 0765484630