Angajare de deservenți utilaje

60

Căutăm muncitori drumuri pentru o companie colaboratoare din Belgia.
Descrierea postului: realizarea de sapaturi, nivelari atat manual sau cu ajutorul utilajelor specifice, montarea de tevi de canalizare, colectoare de apa, capace pentru gurile de vizita, adaposturi, montarea de borduri, piatra cubica
realizarea de conexiuni cu reţelele individuale de canalizare, realizarea de fundatii
lucrul cu masinarii mici (de exemplu: laser, masina de batatorit, rotopercutor etc) sau utilaje de dimensiuni mari : masina de turnare asfalt, excavator, nivelator, cilindru compactor etc
Cerinte: experienţa in domeniul constructiilor/ constructiilor de drumuri
flexibilitate de deplasare, disponibilitatea la munca fizica in exterior, permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj, cunostinte de limba franceza sau engleza
Beneficii: contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta
decontarea primului transport din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră al 13-lea salariu, bani de vacanță, asigurare medicală, zile legale libere plătite, suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

Apelați la telefon 0 740 202 337